Úvod>OTÁZKY

OTÁZKY

10 najčastejších otázok a odpovedí: 

  1. Akú má dreváreň hmotnosť? Dvaja ľudia dreváreň ľahko prenesú. V prípade špeciálu viac ľudí.
  2.  Dokážete dreváreň preniesť cez plot, mám len úzku bránku? Preprava prebieha v zmontovanom stave v prípade potreby na mieste inštalácie sme schopní dreváreň rozobrať pre nasťahovanie. Potrebné rozmery pre priechod nájdete v technickom výkrese na stránke rozmery.
  3.  Je potreba na stavbu stavebné povolenie? So zárukou, určite nie je.
  4.  Koľko si mám objednať dreva? Uvedený objem je matematický, takže v prípade štiepaného sa zhoduje s jednotkou prms (priestorový meter sypaný). Vo fotogalérii máme  malú ukážku objemu veľkej drevárne.
  5.  Stačí Vám platba na mieste pri prevzatí? Áno stačí, pre obojstrannú dôveru nepožadujeme zálohu.
  6.  „Dverová výstuž“ t.j. stav kedy sa dá chodiť do drevárne je možné namontovať do už zakúpeného výrobku? Áno po krátkej úprave a vsadení 2 kusov výstuže je všetko pripravené na používanie. 
  7. Je možnosť dreváreň postaviť len tak na trávnik? Áno, podmienkou je len rovinnosť vybraného miesta, rošt je konštruovaný tak aby sa nezaboril. Samozrejme akýkoľvek spodok vybudovaný pod dreváreň viď. fotogaléria je prínosom.
  8.  Ako bude dlho drevo schnúť? Pre majiteľa jednej drevárne môžem zaručiť pri naskladnení marec – apríl, že na nasledujúcu vykurovaciu sezónu bude drevo vo veľmi slušnom stave. Je isto lepšie nechať drevo preschnúť do druhého roku, takže potrebujete drevárne dve na vystriedanie.
  9.  Dá sa dreváreň premiesťovať? Jedna zo základných predností našich drevární je jednoduché premiestenie pre nájdenie ideálneho stanoviska po skúsenostiach s používaním a v prípade zmeny dispozície na mieste samotnom.
  10.  Kam umiestiť dreváreň? V prípade neúplnej predstavy ako a kde bude dreváreň na záhrade umiestená, neponáhľajte sa s budovaním podkladu. Počkajte, až dreváreň doručíme, potom ju umiestime na skúšku na zamýšľané miesto. Po odsúhlasení dispozície je možné v pokoji pracovať na podklade. Kotviace kolíky nie je problém zatĺcť svojpomocou.

Na čo si dať pozor?

Starostlivo si premerajte manipulačný priestor pre nasťahovanie, výška + šírka, pretože dreváreň je dodávaná vo zmontovanom stave. V opačnom prípade je možné strechu odmontovať, alebo je nutné zaistiť viac ľudí. Konzultácia vopred.

Má zmysel kupovať inú, najlacnejšiu dreváreň?

Dodanie našej drevárne prebieha vo zmontovanom stave z podstaty veci a stavby konštrukcie je to nevyhnutné. Tzn., že se nejedná o žádnou „obchoďákovou“ skládačku do krabice, která je v základu poddimenzovaná na materiálu a za výsledek si vlastně může každý sám, protože si to složil a postavil. Príklad: naše hranaté drevárne na 4 m3 majú hmotnosť 180 kg. Jedná sa o jeden kus zvarenec, ktorý je celý po zvarení žiarovo pozinkovaný. Takže investujete do vecí pre ďalšie generácie. Ďalším faktom hovoriacim pre naše kruhové drevárne je cena vynaložená na sušenie a skladovanie jedného m³ dreva.

 

 

 

 

 

logo

KLUH s.r.o.
Obránců míru 278
542 01 Žacléř

Czech Republic

+420 608 411 927

 info@drevnik.sk

FB

EVROPSKÁ UNIE
EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ
INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI

Webové stránky vytvoril Acceler